środa, 16 sierpień 2017

Przekaż 1 procent

Przekaż 1% podatku dochodowego
chorym na stwardnienie rozsiane

KRS: 0000055578

wypełnij PIT razem z nami

pitprojekt online btn 1

Fundacja na Rzecz Chorych na SM - Aktualności 2012 rok
Otrzymaliśmy pismo dotyczące
udziału w filmie o chorych na SM

Witam serdecznie,

ostatnio wskutek różnych splotów wydarzeń, postanowiłam zrealizować film dokumentalny o osobach z chorobami neurologicznymi, które przyczyniają się do ograniczenia motoryki.
Na początku myślałam tylko o osobach z SM, na dzień dzisiejszy chcę znaleźć osoby nie tylko z tą chorobą, które nie poddały się, walczą i ich historie byłyby ciekawe do ukazania.

Moim operatorem będzie Jan Wilkiewicz (utalentowany, młody filmowiec z Trójmiasta). Jeśli chodzi o mnie jestem psychologiem, pracuję w szpitalu, skończyłam również dwuletnią szkołę filmową, natomiast od tego roku rozpoczynam edukację (w trybie niestacjonarnym) w łódzkiej szkole filmowej.

W związku z tym chciałam się zwrócić do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w dotarciu do tych osób. Oczywiście w zamian za to, mogłabym zaproponować np. wstawienie loga Fundacji na rzecz Chorych na SM do mojego filmu.

Gdyby chciały się ze mną skontaktować, to można podać mojego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu 692 119 871, na facebook-u też mam swój profil.

Bardzo mi zależy na tym filmie, bo uważam, że tematyka jest ważna i warta ukazania. Mogłoby to przyczynić się do szerzenia informacji na temat chorób tego typu, jak również ukazanie pewnych postaw życiowych, ludzi, którzy mimo choroby, nie poddają się i walczą dalej...

Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,

Ilona Bidzan


wiosna 2012
zapraszamy chętnych do uczestnictwa
w turnusach opiekuńczo-rehabilitacyjnych
w Centrum "Ostoja" - Wola Batorska 906
   
(szczegóły)
   
 

{backbutton}