sobota, 27 maj 2017

Fundacja na Rzecz Chorych na SM - Subkonta

Na wniosek chorych na SM wymagających leczenia drogimi lekami jak np. Betaferon, Extavia, Tysabri, Gilenya oraz systematycznej rehabilitacji prowadzimy subkonta, umożliwiające zbieranie darowizn od sponsorów oraz środków z 1% podatku. Fundacja wspiera różnego rodzaju inicjatywy rodzin i przyjaciół chorych – koncerty, kwesty, itp. mające na celu zbieranie środków na leczenie i rehabilitację.
Dzięki ludziom dobrej woli już kilka osób mogło ukończyć kilkuletnią kurację wymienionymi lekami. Pozwoliło to niektórym z nich nadal pracować.

Osoby posiadające subkonto, przy rozliczeniu faktur powinny dostarczyć prawidłowo wypełnione "Zestawienie Kosztów". Druk ten można otrzymać w biurze Fundacji, albo pobrać z naszej strony (link poniżej).