środa, 26 kwiecień 2017

Wypożyczalnia Rowerów
"DWA KOŁA"

logo-pl

Kraków jest jednym z najpiekniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast Polski. W dodatku wiekszość interesujacych dla turystów miejsc w Krakowie znajduje się w niewielkiej odległosci od siebie. Ale dla wielu zwiedzajacych jest to obszar zbyt duży, aby przemierzyć go pieszo. Jednoczesnie jest zbyt mały, aby poruszać się po nim samochodem, zwłaszcza, że duża część centrum jest zamknieta dla ruchu samochodowego. Naszym zdaniem problemy turystów przyjeżdżających do Krakowa mogą rozwiązać rowery. Zdecydowanie ułatwią one im zwiedzanie Krakowa. W dodatku mogą zwiększyć atrakcyjność pobytu w Krakowie.

Wypożyczalnia prowadzona jest przez osoby niepełnosprawne posługujące się językiem angielskim. Wypożyczalnia posiada wszystkie typy rowerów: górskie, młodzieżowe, dziecięce itp.
Przez ostatnie lata zdobyliśmy sobie zaufanie klientów, którymi są w większości studenci i turyści zagraniczni. Dzięki szerokiej ofercie i fachowej obsłudze zgłaszają się do nas firmy turystyczne i hotele. Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów "Dwa koła"
codziennie (również w soboty i niedziele) w godz. 9.00-18.00
ul. Józefa 5, tel. 012 421 57 85