661 709 005 ,Ostoja 605 507 005 biuro@fundacja-sm.org

Dnia 8 października b.r. odbyło się kameralne spotkanie Pierwszej Damy Agaty Kornhauser- Dudy z osobami chorymi na Stwardnienie Rozsiane oraz opiekunami w Ośrodku Rehabilitacyjno-Opiekuńczego „OSTOJA” w Woli Batorskiej koło Niepołomic.

Pani Prezydentowa spotkała się także z Zarządem Fundacji na Rzecz Chorych na SM im.
bł. Anieli Salawy (patronki Fundacji chorej na stwardnienie rozsianym), Panią Prezes Dorotą Stopą, pracownikami Fundacji, Ośrodka, a także Burmistrzem Niepołomic Romanem Ptakiem.
Głównym punktem pobytu Pani Agaty Kornhauser- Dudy była, oprócz zwiedzania Centrum,
rozmowa z Pensjonariuszami na temat ich sytuacji, oraz problemów. Pani Prezydentowa brała także czynny udział w warsztatach terapii zajęciowej.
Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, domowej atmosferze, co podkreśliła Pierwsza Dama, dziękując za zaproszenie i zaangażowanie Pracowników OSTOI.
Zapraszamy na krótką fotorelację z tego spotkania…