661 709 005 ,Ostoja 605 507 005 biuro@fundacja-sm.org

To już tradycja,że z początkiem września jedziemy do Sieprawia.To właśnie tutaj znajduje się sanktuarium pod wezwaniem naszej patronki błogosławionej Anieli Salawy.W tym roku zapraszamy do Sieprawia 8 września.Już o 12 30 startuje piknik pod nazwą „Siepraw bez barier”.To właśnie tutaj mamy nadzieję spotkać się z naszymi podopiecznymi,których przewieziemy specjalnym autobusem z centrum Krakowa.Siepraw bez barier to nie tylko możliwość zobaczenia naszej fundacji „na żywo”,ale także będziecie mogli nabyć przedmioty,które powstały na naszych warsztatach terapii zajęciowej.Wszyscy chorzy będą mogli usmażyć kiełbaskę i inne smakołyki na grilla.W tym roku chcielibyśmy,aby poczęstunek dla chorych był bezpłatny.Liczymy na Wasz udział.Zgłoszenia na wyjazd należy kierować na adres m.kus@fundacja-sm.org. Przypominamy,ze wyjazd jest całkowicie bezpłatny.